Kolejna gra na szkolenia zamknięte – licencja

Informujemy, iż w naszej bibliotece programów dla branży małych firm rodzinnych, podmiotów nie działających dla zysku i administracji samorządowej od następnego kwartału posiadamy symulację team building: Komiczne mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w nie bądz pionkiem (Wstępna nazwa zabawy jest na razie roboczy – ale wyraża przebieg tej sesji.)
Ninieszą grę stosujemy na szkoleniach z komunikacji, z analizy ryzyka biznesowego i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Główne jej zastosowanie to Kursy w Akademii Coacha.

SPECYFIKCACJA GRY:
Tematyka gry: proces grupowy
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Norwegia
Czas realizacji gry i podsumowania: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, nie więcej niż 18.
Wyposażenie do gry: łyżwy – sztuk osiem, paca nierdzewna – sztuk pięć, poduszki do pieczątek- sztuk osiem, trochę cebuli, paczka białych karteczek, haczyk potrójny

REFERENCJE
Eko-Myjnie Paweł Grzegorczyk, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TRANS-KOL“ Zenon Sobczak, EKO-PŁYTA Sp. z o.o., IP System Technologia sp. z o. o., DOM-BUD Kazimierz Stachowiak, Bejot sp. z o.o, Bryła Studio, Gmina Lisków, Miasto Poznań, Szpital Powiatowy w Wyrzysku Sp. z o.o., Gmina Wągrowiec, Miejski Ośrodek Kultury w Policach, Akademickie Centrum Informacji i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego , Fundacja Św. Jana Jerozolimskiego „Pomoc Maltańska”, Polski Związek Towarzystw Wioślarskich, Stowarzyszenie „Aslan”, Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych „Hippoland”, Stowarzyszenie Naukowe Archeologów Polskich – Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Wolnego Słowa, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była też realizowana na studiach podyplomowych „Biznes i zarządzanie”

BIBLIOTECZKA:
Osobom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry rekomendujemy pozycje literaturowe:

 • Bezprawne długi-Francois Chesnais
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • Mali mogą więcej-Gabriela Antczak
 • Zarządzanie wartością w małych i średnich przedsiębiorstwach-Wiesław Pluta
 • Zarządzanie wiedzą w organizacjach typu born global-Kaja Prystupa-Rządca
 • Przedsiębiorstwo społeczne. Kapitalizm dla ludzi-Muhammad Yunus
 • Strategiczne podejście do nieustannego doskonalenia-Hoshin Kanri

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Syców, zamek Baloszyce, ulica Pallutha 29
  Koszt symulacji: 3500 zł plus VAT. Dajemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – pięć miesięcznych rat.
  W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: Deska serów zachodnich z winogronami i bagietką . Zupa: Bulion królewski z makaronem. Drugie danie: Zrazy ze schabu po kasztelańsku podawane z gotowanymi ziemniakami oraz bukietem warzyw. Deser: Tradycyjne ciasto makowe z rodzynkami na biszkoptowym spodzie. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.